piątek, 08 wrzesień 2017 08:34

Informacja dla dłużników

 

 

 

Zarząd Wspólnoty przypomina, że został upoważniony stosownymi uchwałami oraz Ustawą o Własności Lokali do windykacji zaległych płatności.  Zarząd ma prawo do podejmowania działań wobec dłużników już od pierwszego dnia, w którym powstaje zadłużenie.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą Art. 15.1 , zaliczki płatne są z góry do dnia 10 każdego miesiąca bez wezwania. 

W związku ze znacznym zadłużeniem niektórych właścicieli wobec Wspólnoty, po uzyskaniu odpowiedniej opinii prawnej, Zarząd Wspólnoty postanowił zaprzestać świadczenia dodatkowych usług, takich jak aktywne chipy wejściowe do budynków i piloty garażowe, domofony, obsługa przez ochronę, obsługa gości, odbieranie paczek i przesyłek pocztowych, sprzątanie miejsc garażowych  właścicielom i najemcom mieszkań, których dług przewyższa niewielkie zadłużenie.  Zadłużenie dwu lub trzymiesięczne jest traktowane jako znaczny dług.  

Usługi dodatkowe zostaną ponownie uruchomione po spłacie całości zadłużenia.  Do czasu spłaty, dłużnicy mogą dostać się do budynku recepcją główną lub korzystając z domofonu dzwoniąc bezpośrednio do stanowiska ochrony z garażu lub innego wejścia do budynku.  Ochrona nie będzie informowała właścicieli ani najemców o wizytach gości.  Po gościa należy zjechać samemu i otworzyć mu drzwi wejściowe.   

Z poważaniem

Zarząd Wspólnoty

środa, 06 wrzesień 2017 17:29

Informacja o przekształceniu prawa wieczystego użytkowania w prawo własności-stan prawny na wrzesień 2017

Informacja o przekształceniu prawa wieczystego użytkowania w prawo własności-aktualizacja na wrzesień 2017 [doc]

Informacja o przekształceniu prawa wieczystego użytkowania w prawo własności [PDF]

wtorek, 01 sierpień 2017 09:49

Administrator Wspólnot Mieszkaniowych

Informujemy, że od 1 sierpnia 2017 roku Administracją Wspólnot Mieszkaniowych zajmować się będzie Pani Patrycja Nowak-Długoszewska.

TELEFON KONTAKTOWY I GODZINY PRACY ADMINISTRACJI POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

wtorek, 01 sierpień 2017 08:51

Usługi księgowe

Od 1 sierpnia 2017 usługi księgowe dla Wspólnot świadczy Pani Barbara Wągrowska.  Wszelkie informacje księgowe dotyczące rozliczeń i sald Państwa lokali można uzyskać w godzinach od 9 do 17 pod numerem telefonu +48 22 401 12 87 lub kontaktując się na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !!!

wtorek, 01 sierpień 2017 07:53

Prace konserwacyjne

Od dnia 1 lipca 2017 roku prace konserwacyjne koordynowane są przez Pana Marka Laskowskiego oraz wykonywane wraz z konserwatorami: Panem Grzegorzem Paczóskim i Panem Romanem Nowickim.